Finałowa w tym roku szkolnym Sensoplastyka(R) wykorzystała resztę barwników spożywczych. Barwy połączyły się z bańkami mydlanymi i co nam wyszło? WOW! Kolorowe cuda na kartkach, które jak barwne chmury działały na dziecięcą wyobraźnię... po szaleństwie chlapania uczestnicy szukali znajomych kształtów obrysowując je cienkopisem. Powstały unikatowe prace! Zobaczcie sami: