Coś z Niczego? U nas zawsze COŚ fajnego z innego COŚ :) Stroik wielkanocny z rzeczy jakie większość z nas ma w domu? Proszę bardzo! Tektura z paczkę jest? Jest. Bandaż z apteczki jest? Jest. Wata pod rzeżuchę jest? Przed Wielkanocą zawsze jest ;) Reszta to tylko dodatki do prostej bazy. Zobaczcie jak to wyszło dzieciakom: