Za nami kolejna odsłona technik graficznych. Monotypia - dla dzieci w wersji z farbami gwaszowymi. Monotypia - czyli jedna wyjątkowa odbitka. Były eksperymenty: więcej czy mniej farby, szybki rysunek patyczkiem czy długie tworzenie, jeden czy więcej kolorów... Każda decyzja dawała inny efekt? Różne, każde ciekawe, mniej lub bardziej satysfakcjonujące i motywujące do dalszych testów. 
A do jednej odbitki stałam się muzą :D Zgadnijcie, która praca ukazuje mnie ;)
Moja próba generalna w domu:
Grupa Wtorkowa - 17.03.2026 r. - Proces Twórczy. Czas trwania: 60 minut
Grupa Czwartkowa - 19.03.2026 r. - Proces Twórczy. Czas trwania: 60 minut

You may also like

Back to Top